Advent v Bratislavě a Budapešti, vánoční trhy a termály

Advent v Bratislavě a Budapešti, vánoční trhy a termály, Slovensko, Bratislava, 8.12.2017, Snídaně
Advent v Bratislavě a Budapešti, vánoční trhy a termály
Advent v Bratislavě a Budapešti, vánoční trhy a termály (Hotel)
Doprava autobus
Strava Snídaně
Letiště -
Odjezd -
Číslo zájezdu 121101250
3 690 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Advent v Bratislavě a Budapešti, vánoční trhy a termály
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Adventní Bratislava Budapešť a termály Velký Meder
Popis
Adventní zájezd nás zavede do Bratislavy - ochutnáme cigánskou pečínku, chléb se sádlem a cibulí, pagáče, husí a zelné lokše, ale i punč a medovinu. Staré město se nám představí v celé své vánoční kráse i s adventními trhy na Františkánském a Hlavním náměstí. Druhé město bude historická Budapešť, jejíž kulinářské lahůdky není třeba představovat a o tu pravou vánoční atmosféru se postarají vyhlášené tržnice a četné adventní trhy, z nichž každý je svým způsobem jedinečný. Adventní výlet si zpestříme i návštěvou a relaxací v termálních lázních.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v hotelu v Bratislavě ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.
Doprava
Nástupní a svozová místa zdarma Praha, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Holice (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová.
Zájezd zahrnuje
2 ubytování, 2 snídaně, doprava luxusním autokarem, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu (140 CZK), jednolůžkový pokoj (800 CZK), vstupné, fakultativní služby cca 50 EUR, svoz Olomouc (250 CZK), svoz Frýdek Místek, Ostrava, Nový Jičín, Hranice (500 CZK)
Program
Den 1
V ranních hodinách odjezd z ČR do Bratislavy . Prohlídka nejvýznamnějších památek města, které se většinou nachází v historickém jádru Starého města - Michalská brána - jediná z původních středověkých opevnění, symbol města Bratislavský hrad, tyčící se na plošině 85 m nad Dunajem, katedrála sv. Martina - korunovační kostel uherských králů, Františkánský kostel ze 13. stol. - nejstarší ve městě a místo rytířských ceremonií. Kouzelné uličky Starého města a tradiční vánoční trhy na Hlavním a Františkánském náměstí, výrobky z keramiky, vrbových proutků, včelího vosku ale i klobásy, kapustnice aj. Nocleh v Bratislavě.

Den 2
Celodenní výlet do vánoční Budapešti, jež byla stavěna jako hlavní město Uherska. Prohlídka historických části: Buda - hradní čtvrť (Rybářská bašta, Matyášův chrám, kde je uložena původní uherská koruna a Pešť - impozantní budova Parlamentu, vánoční trhy na Vörösmartyho náměstí, které patří k největším v Evropě - tradiční lidové a řemeslné předměty, perníčky, langoše, svařené víno, pěší zóna Váci útca a proslulá tržnice, kde nakoupíme klasický uherák, čabajku, sušené papričky i maďarské víno. Variantně lze individuálně navštívit např: termální lázně Széchényi nebo lux. secesní lázně hotelu Gellért. Večer návrat na ubytování.

Den 3
Po snídani odjedeme relaxovat do termálního koupaliště Velký Meder . Moderní areál se řadí po celkové rekonstrukci k jednomu z nejhezčích na Slovensku a zdejší vody přispívají k celkové regeneraci organismu. (Celodenní vstupné do termálů cca 10 EUR). V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je IDEAL-TOUR PRAHA,s.r.o., IČ 25703269 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.