Adventní Krakov a Wroclaw

Adventní Krakov a Wroclaw, Polsko, 9.12.2017, Snídaně
Adventní Krakov a Wroclaw
Adventní Krakov a Wroclaw (Hotel) starstarstar
Doprava autobus
Strava Snídaně
Letiště -
Odjezd -
Číslo zájezdu 121101251
2 290 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Adventní Krakov a Wroclaw
Popis
Zájezd nás zavede za vánočním kouzlem adventního Krakova a do barokní Wroclawi ležící na mnoha ostrovech řeky Odry. Navštívíme středověká centra dvou historických měst s nádhernou výzdobou a památkami UNESCO, ochutnáme místní krajové speciality a čas bude i na nákupy typických vánočních dárků.
Ubytování
Ubytování je zajištěno v hotelu*** ve dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím
Doprava
Nástupní a svozová místa zdarma Praha, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Holice (Chrudim), Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno, Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Jaroměř, Trutnov
Strava
snídaně formou bufetu
Zájezd zahrnuje
1 ubytování, 1 snídaně, doprava luxusním autokarem, služby českého průvodce, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu (110 CZK), jednolůžkový pokoj (400 CZK), večeře (290 CZK), vstupné, fakultativní služby cca 50 EUR, svoz Olomouc (250 CZK)
Program
Den 1
V ranních hodinách odjezd z ČR. První zastávkou bude Swidnica, rodiště 3. manželky Karla IV. Anny Svídnické, dřevěný evangelický kostel Míru (UNESCO). Prohlídka města Wroclaw , které je často přezdívané „polské Benátky“. Krásné město ležící na 10 ostrovech propojených téměř 100 mostů, historické jádro (UNESCO), náměstí Rynek, pestrobarevné štítové domy, gotická radnice, Piwnica Šwidnicka, zde popíjel prý pivo i Chopin, Goethe či Chaplin aj. vánoční atmosféra, rozzářené město, krajové speciality, trhy a nádherná výzdoba. Odjezd na ubytování.

Den 2
Adventní Krakov (UNESCO), prohlídka královského města. Procházka Starým městem - Královská cesta, návštěva Sukiennice, bývalá židovská čtvrť Kazimierz (UNESCO) a turistický magnet - pahorek Wawel s impozantním Královským zámkem, místo korunovace polských králů. V pozdních odpoledních hodinách odjezd do ČR.

Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je IDEAL-TOUR PRAHA,s.r.o., IČ 25703269 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.