Apartmány Dubravka

Last Minute
Apartmány Dubravka - Chorvatsko - Istrie - Poreč
Apartmány Dubravka
Apartmány Dubravka () starstar
Doprava -
Strava -
TIP
Ubytování
apartmánový dům poskytuje ubytování bez stravy ve dvou apartmánech typu BILO2+2 pro 2-4 osoby. Apartmán BILO2+2 je tvořen jednou dvoulůžkovou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem pro další dvě osoby a kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) a terasou s výhledem do zahrady.
Poloha
Istrie, Poreč; apartmánový dům se nachází v centru oblíbeného letoviska, přibližně 200 m od pláže a 300 m od staré části Poreče
Sport a zábava
vodní sporty - vodní lyžování, plachtění, potápění, půjčovna vodních člunů a šlapadel, půjčovna kol, cyklistické stezky, jogging, mini golf, tenis, stolní tenis, basketbal, volejbal, množství kulturních památek, turistické stezky, možnost projížděk na koni, pro milovníky adrenalinu také skoky padákem a tobogány.
Název
Apartmány Dubravka
Vybavení
parkování je zajištěno cca 20 m od apartmánů, klimatizace (za příplatek), wi-fi připojení, zahrada s venkovním grilem
Stravování
vlastní
Pláž
200 m, pláže v Poreči jsou kombinací přírodních oblázkových zákoutí s betonovými plochami ke slunění a skalnatými břehy. Pozvolný vstup do moře je střídán s úseky, ve kterých je přístup do moře umožněn svislými schůdky nebo uměle vytvořenými moly. Na plážích jsou k dispozici sprchy se sladkou vodou a převlékací boxy. Slunečníky a lehátka za poplatek. V Poreči bylo oceněno Modrou vlajkou více než 20 pláží.
Doprava
vlastní, autobusová doprava
Cena zahrnuje
ubytování bez stravy; pobytovou taxu; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; pojištění CK.
Příplatky
autobusová doprava 2.400 Kč / osoba; svozy a rozvozy v ČR; pobyt na méně než 3 noci.
Příplatky placené na místě
Povinné příplatky: registrační poplatek 3 Eur / osoba / pobyt; vratná kauce 100 Eur / apartmán. Ostatní příplatky (na vyžádání): klimatizace 5 Eur / apartmán / den. V den odjezdu je nutné apartmán předat uklizený, v opačném případě bude účtován poplatek za závěrečný úklid.
Výlety
přímo v Poreči doporučujeme navštívit tyto památky: Eufraziova bazilika - nejcennější historická památka ze 6. století, Románský dům (nazývaný také Dům s balkonem) - v centru starého města, pozdně románský Kanovnický dům, Dům dvou světců, palác Zuccato, tzv. Sněmovnu - původně františkánský klášter, náměstí Marafor s pozůstatky chrámu. Dovolenou v Poreči si můžete zpestřit návštěvou dvou muzeí. V létě roku 2014 byl otevřen velký aquapark nedaleko Novigradu (25 km). Dále můžete navštívit krápníkovou jeskyni Baredine u obce Nova Vas (cca 11 km) nebo vyplout lodí na výlet do Benátek.
Poznámka
v den odjezdu je nutné apartmán předat uklizený, v opačném případě bude účtován poplatek za závěrečný úklid.
Nahrávám...

GPS souřadnice nejsou dostupné.