Aplend City Bratislava - víkend

Aplend City Bratislava - víkend, Slovensko, Bratislava, 15.9.2017, Snídaně
Aplend City Bratislava - víkend
Aplend City Bratislava - víkend (Hotel) starstarstarstar
Doprava vlastní
Strava Snídaně
Letiště -
Odjezd -
Číslo zájezdu 117257578
3 560 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Aplend City Bratislava - víkend
Popis
Bratislava, město s názvem – "krasavice" na Dunaji. Stoupá počet turistů, kteří jsou okouzleni malebným historickým centrem. V Bratislavě žilo množství národů a národností.
Mix kultur a národů, které v Bratislavě žili nezanechal stopy jenom v jazyku ale i ve zvycích, kuchyni a životním stylu. Bratislavané se rádi procházejí po centru města. Tato část města se jmenuje Korzo. Korzo ,které vede od Michalské věže až k Dunaji, je místem kde se potkávají lidé bez ohledu na věk a popíjejí oblíbenou kávu.

APLEND CITY Hotel Perugia je nově zrekonstruovaný hotel v centru Bratislavy, v městské části Staré Město, 70 m od Hlavního náměstí s Rolandovou fontánou.

Je to malý hotel s pouhými 14 pokoji, malou knihovnou v 1. patře a restaurací Koliba Kamzík v přízemí hotelu.

Hotel se skládá ze 3 typů pokojů: Classic, Classic Premium, Deluxe.


Vybavenost: každý pokoj je vybaven klimatizací a standardním vybavení hotelu, jako je TV / SAT, minibar, trezor, Wi-Fi, káva / čaj set, hotelový telefon a mnoho dalších.


Klasické Premium pokoje mají vlastní vchod na soukromou terasu. Deluxe pokoje nabízejí ubytování až pro 4 osoby.

Restaurace Koliba Kamzík se nachází v přízemí hotelu nabízí tradiční slovenskou kuchyni v lidovém slovenském stylu.

Služby:
Pokojová služba - hotel nabízí svým hostům možnost objednat si telefonem na pokoj z menu v restauraci Koliba Kamzík. Pokojová služba funguje během otevírací doby restaurace.
Limousine service - limuzína služba je nabízena pro hotelové hosty pro transfer do az letiště nebo nádraží

Bratislava City Card - APLEND CITY Hotel Perugia spolupracuje s Bratislavě Tourist Board a nabízí svým hostům koupit BCC na recepci.

Parkování - za zvýhodněnou sazbu v garáži za radnicí Starého města.

Denní služba - denní úklid v každém pokoji.

Suvenýry - Prodej suvenýrů na recepci


CK si vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.
Strava
snídaně formou bohatých bufetových stolů
večeře (3chodové menu)
Zájezd zahrnuje
2, 5 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně formou bufetových stolů, wifi, pojištění CK proti úpadku, všechny ceny s DPH
Zájezd nezahrnuje
možnost rezervace lístků na plavbu po Dunaji, možnost projíždky historickým vláčkem – hradní okruh, pěší prohlídka po centru města s průvodcem, zakoupením 3 denní Bratislava City Card v ceně eur 16,- získáte:, pěší prohlídku města s průvodcem, veřejná doprava - zdarma a mnoho dalších výhod), parking (za 24 hodin) činí 19,00 €/ auto, příplatek za neobsazené lůžko 10,00 €/noc, příplatek při ubytovaní se psem 10,00 €/noc, příplatek za přistýlku 20,00 €/noc, poplatek-městská daň - 1,65 € osoba/noc, cestovní pojištění:, pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu (Slovensko):, B-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost - max 10.000/osoba - 20,-Kč/den
Výlety
Možnost objednání jednodenních prohlídek a exkurzí, zabezpečení vstupenek na kulturní akce, lístky do divadla, Vaše procházka městem by neměla opomenout Bratislavský hrad, Starou radnici, Primaciálny palác, Grasalkovičov palác a zahradu, Slovenské národné divadlo
Slevy
dítě do 6 let na přistýlce - ZDARMA
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Šimon Neumann, IČ 03002764 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.