Hotel Perugia Bratislava - víkend

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Aplend City Bratislava - víkend - Slovensko - Bratislava
Aplend City Bratislava - víkend
Aplend City Bratislava - víkend (Hotel) starstarstarstar
Doprava vlastní
Strava Snídaně
TIP
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Perugia Bratislava - víkend
Popis
Bratislava, město s názvem – "krasavice" na Dunaji. Stoupá počet turistů, kteří jsou okouzleni malebným historickým centrem. V Bratislavě žilo množství národů a národností.
Mix kultur a národů, které v Bratislavě žili nezanechal stopy jenom v jazyku ale i ve zvycích, kuchyni a životním stylu. Bratislavané se rádi procházejí po centru města. Tato část města se jmenuje Korzo. Korzo ,které vede od Michalské věže až k Dunaji, je místem kde se potkávají lidé bez ohledu na věk a popíjejí oblíbenou kávu.

APLEND CITY Hotel Perugia je nově zrekonstruovaný hotel v centru Bratislavy, v městské části Staré Město, 70 m od Hlavního náměstí s Rolandovou fontánou.

Je to malý hotel s pouhými 14 pokoji, malou knihovnou v 1. patře a restaurací Koliba Kamzík v přízemí hotelu.

Hotel se skládá ze 3 typů pokojů: Classic, Classic Premium, Deluxe.


Vybavenost: každý pokoj je vybaven klimatizací a standardním vybavení hotelu, jako je TV / SAT, minibar, trezor, Wi-Fi, káva / čaj set, hotelový telefon a mnoho dalších.


Klasické Premium pokoje mají vlastní vchod na soukromou terasu. Deluxe pokoje nabízejí ubytování až pro 4 osoby.

Restaurace Koliba Kamzík se nachází v přízemí hotelu nabízí tradiční slovenskou kuchyni v lidovém slovenském stylu.

Služby:
Pokojová služba - hotel nabízí svým hostům možnost objednat si telefonem na pokoj z menu v restauraci Koliba Kamzík. Pokojová služba funguje během otevírací doby restaurace.
Limousine service - limuzína služba je nabízena pro hotelové hosty pro transfer do az letiště nebo nádraží

Bratislava City Card - APLEND CITY Hotel Perugia spolupracuje s Bratislavě Tourist Board a nabízí svým hostům koupit BCC na recepci.

Parkování - za zvýhodněnou sazbu v garáži za radnicí Starého města.

Denní služba - denní úklid v každém pokoji.

Suvenýry - Prodej suvenýrů na recepci


CK si vyhrazuje právo změny konečné ceny zájezdu.
Strava
snídaně formou bohatých bufetových stolů
večeře (3chodové menu)
Zájezd zahrnuje
2 x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně formou bufetových stolů, wifi, pojištění CK proti úpadku, všechny ceny s DPH
Zájezd nezahrnuje
možnost rezervace lístků na plavbu po Dunaji, možnost projíždky historickým vláčkem – hradní okruh, pěší prohlídka po centru města s průvodcem, zakoupením 3 denní Bratislava City Card v ceně eur 16,- získáte:, pěší prohlídku města s průvodcem, veřejná doprava - zdarma a mnoho dalších výhod), parking (za 24 hodin) činí 19,00 €/ auto, příplatek za neobsazené lůžko 10,00 €/noc, příplatek při ubytovaní se psem 10,00 €/noc, příplatek za přistýlku 20,00 €/noc, poplatek-městská daň - 1,65 € osoba/noc, cestovní pojištění:, pojištění úhrady léčebných výloh v zahraničí a pojištění storna zájezdu (Slovensko):, B-léčebné výlohy+zavazadla+úraz+storno+odpovědnost - max 10.000/osoba - 20,-Kč/den
Výlety
Možnost objednání jednodenních prohlídek a exkurzí, zabezpečení vstupenek na kulturní akce, lístky do divadla, Vaše procházka městem by neměla opomenout Bratislavský hrad, Starou radnici, Primaciálny palác, Grasalkovičov palác a zahradu, Slovenské národné divadlo
Slevy
dítě do 6 let na přistýlce - ZDARMA

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.