Argiro Village

Argiro Village, Řecko, Řecko ostrovy, Rhodos, Afandou, 18.7.2018, Polopenze
Argiro Village
Argiro Village (Hotel) starstarstar
Doprava letecky
Strava Polopenze
Letiště Praha
Odjezd -
Číslo zájezdu 138617648
12 980 Kč (-0 %)
TIP
LM
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Argiro Village
800 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • Wellness
Ubytování
STS: WC/ koupelna (vysoušeč vlasů), kuchyňský kout včetně lednice, klimatizace zdarma, balkon nebo terasa, nový moderní design. AP: viz STS, oddělený obývací pokoj s ložnicí, kuchyňský kout, klimatizace za poplatek, původní design.
Poloha

Komplex menších budov, letovisko Afandou s nákupními a zábavními možnostmi cca 800 m, letovisko Faliraki cca 6 km, hlavní město Rhodos cca 22 km, letiště cca 20 km.

Vybavení

Recepce, restuarace a bar. V prostorné zahardě venkovní bazén, jacuzzi. Terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Večeře výběrem z menu.

Pláž

Dlouhá písečnooblázková pláž (při vstupu do moře oblázky) cca 1000 m od hotelu. Kyvadlová doprava na pláž 4x denně. Lehátka a sluněčníky na pláži za poplatek.

Poloha

Oddělená část bazénu pro děti, dětské hřiště, dětská postýlka zdarma (na vyžádní).

Platební karty

VISA, EC/MC.

Odkaz
Http://www.argirovillage.gr/
Internet
Zdarma: WiFi v lobby, na pokojích.
Poznámka

Oficiální třída: ***

Maximální obsazenost
Studio(STS): 3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě /2 dospělí. Apartmán (AP): 4 dospělí / 3 dospělí /3 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí. Dítě do 12 let.
Sport
Za poplatek: biliár.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je FISCHER a.s., IČ 26141647 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.