CONSTANCE EPHELIA RESORT

Exotika
Constance Ephelia Resort - Seychely - ostrov Mahé
Constance Ephelia Resort
Constance Ephelia Resort (Hotel) starstarstarstarstar
Doprava vlastní
Strava Polopenze
TIP
50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Poloha
​Toto magické místo, které probouzí všechny smysly, je situováno na dvou z nejkrásnějších pláží ostrova Mahé, s výhledem na přímořský národní park u Port Launay. Resort je výjimečný díky svému exkluzivnímu umístění, na rozloze 120 hektarů naleznete bohatou a i velice vzácnou vegetaci.
Sport a zábava
Služby a aktivity zdarma:

* plně vybavené fitness centrum

* 4 tenisové a squashové kurty

* kola (pouze pro hosty ubytované ve vilách)

* nemotorizované vodní sporty jako jsou šlapadla, katamarány, windsurfing, kajakySlužby a aktivity za poplatek:

* všechny druhy masáží, procedur a ozdravných kůr

* potápění (PADI), rybaření

* zapůjčení tenisového vybavení

* lekce jogy

* pronájem kol

* lezecká stěna a ZipLane (osoby 3-70 let) instruktor k dispozici
Cena za jednu osobu zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravouPovinný příplatek za galavečeře 24.12. a 31.12. je zahrnutý v ceně.
Cena nezahrnuje
všechny níže uvedené služby rádi zajistíme:

* leteckou dopravu

* transfery z letiště do hotelu a zpět

* služby anglicky hovořícího delegáta

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
​Resort nabízí 5 restaurací, 5 barů s osobitým a originálním designem s možností výběru i z rozmanité nabídky dětských menu. Dále jsou zde k dispozici lázně Spa de Constance umístěné uprostřed tropických zahrad, 5 luxusních butiků, 4 bazény, odletová místnost, ošetřovna, konferenční místnost a prádelna.
Vybavení pokoje
​Resort disponuje několika typy pokojů a vil, které jsou standardně vybavené klimatizací, stropním větrákem, koupelnou s vanou a dvojitým umyvadlem, odděleným sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, obývacím koutem, wifi připojením k internetu (zdarma), LCD/TV, mac mini, stanicí pro iPod, CD/DVD přehrávačem, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem.184 junior suite (64m²) - max. 2+140 senior suite (80m²) - max.2+118 rodinných vil s privátním bazénem - z toho 6 vil (205m²) se 2 ložnicemi (max.4 os.) a 12 vil (350m²) se 3 ložnicemi (max.6+1) - navíc v každé vile vinotéka s vybranými druhy vín, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.16 plážových vil s privátním bazénem - z toho 8 vil (185m²) s 1 ložnicí (max.2 os.) a 8 vil (370m²) se 2 ložnicemi (max.4+2) - navíc v každé vile vinotéka s vybranými druhy vín, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.8 hillside vil s privátním bazénem - z toho 5 vil (120m²) s 1 ložnicí (max.2 os.) a 3 vily (220m²) se 2 ložnicemi (max.4 osoby) - navíc v každé vile vinotéka s vybranými druhy vín, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.10 spa vil s privátním bazénem (330m²) - 1 ložnice, max.2 os. - navíc v každé vile vinotéka s vybranými druhy vín, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.1 presidentská vila s privátním bazénem (980m²) - 3 ložnice, max.6 os. - navíc v každé vile vinotéka s vybranými druhy vín, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, posilovna, soukromé spa.
Stravování
​Polopenze formou bufetu
Pro děti
Dětský klub pro děti ve věku 4-11 let, za poplatek hlídání dětí.
HODNOCENÍ TripAdvisor
Náš názor
​Exkluzivní místo pro relaxaci.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.