CONSTANCE EPHELIA RESORT

Exotika
Constance Ephelia Resort - Seychely - ostrov Mahé
Constance Ephelia Resort
Constance Ephelia Resort (Hotel) starstarstarstarstar
Doprava vlastní
Strava Polopenze
TIP
50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Poloha
​Toto magické místo, které probouzí všechny smysly, je situováno na dvou z nejkrásnějších pláží ostrova Mahé, s výhledem na přímořský národní park u Port Launay. Resort je výjimečný díky svému exkluzivnímu umístění, na rozloze 120 hektarů naleznete bohatou a i velice vzácnou vegetaci.
Sport a zábava
Služby a aktivity zdarma: * plně vybavené fitness centrum * 4 tenisové a squashové kurty * kola (pouze pro hosty ubytované ve vilách) * nemotorizované vodní sporty jako jsou šlapadla, katamarány, windsurfing, kajaky Služby a aktivity za poplatek: * všechny druhy masáží, procedur a ozdravných kůr * potápění (PADI), rybaření * zapůjčení tenisového vybavení * lekce jogy * pronájem kol * lezecká stěna a ZipLane (osoby 3-70 let) instruktor k dispozici
Cena za jednu osobu zahrnuje
Balíček cen do 31.10.2017 zahrnuje: * leteckou dopravu linkovými lety Praha – Seychely – Praha v nejnižší knihovací třídě * vybraný počet nocí se zvolenou stravou * transfery letiště – hotel – letiště * asistenci anglicky hovořícího delegáta Balíček cen od 1.11.2017 zahrnuje: * vybraný počet nocí s uvedenou stravou Povinný příplatek za galavečeře 24.12. a 31.12. je zahrnutý v ceně.
Cena nezahrnuje
Balíček cen do 31.10.2017 nezahrnuje: * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána Balíček cen od 1.11.2017 nezahrnuje: (všechny níže uvedené služby rádi zajistíme) * leteckou dopravu * transfery z letiště do hotelu a zpět * služby anglicky hovořícího delegáta * pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
Vybavení hotelu
​Resort nabízí 5 restaurací, 5 barů s osobitým a originálním designem s možností výběru i z rozmanité nabídky dětských menu. Dále jsou zde k dispozici lázně Spa de Constance umístěné uprostřed tropických zahrad, 5 luxusních butiků, 4 bazény, odletová místnost, ošetřovna, konferenční místnost a prádelna.
Vybavení pokoje
​Resort disponuje několika typy pokojů a vil, které jsou standardně vybavené klimatizací, stropním větrákem, koupelnou s vanou a dvojitým umyvadlem, odděleným sprchovým koutem, WC, vysoušečem vlasů, obývacím koutem, wifi připojením k internetu (zdarma), LCD/TV, mac mini, stanicí pro iPod, CD/DVD přehrávačem, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem. 184 junior suite (64m²) - max. 2+1 40 senior suite (80m²) - max.2+1 18 rodinných vil s privátním bazénem - z toho 6 vil (205m²) se 2 ložnicemi (max.4 os.) a 12 vil (350m²) se 3 ložnicemi (max.6+1) - navíc v každé vile vinotéka s vybranými druhy vín, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. 16 plážových vil s privátním bazénem - z toho 8 vil (185m²) s 1 ložnicí (max.2 os.) a 8 vil (370m²) se 2 ložnicemi (max.4+2) - navíc v každé vile vinotéka s vybranými druhy vín, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. 8 hillside vil s privátním bazénem - z toho 5 vil (120m²) s 1 ložnicí (max.2 os.) a 3 vily (220m²) se 2 ložnicemi (max.4 osoby) - navíc v každé vile vinotéka s vybranými druhy vín, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. 10 spa vil s privátním bazénem (330m²) - 1 ložnice, max.2 os. - navíc v každé vile vinotéka s vybranými druhy vín, příslušenství pro přípravu kávy a čaje. 1 presidentská vila s privátním bazénem (980m²) - 3 ložnice, max.6 os. - navíc v každé vile vinotéka s vybranými druhy vín, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, posilovna, soukromé spa.
Stravování
​Polopenze formou bufetu
Pro děti
Dětský klub pro děti ve věku 4-11 let, za poplatek hlídání dětí.
Náš názor
​Exkluzivní místo pro relaxaci.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.