D&D Resort

Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
D&D Resort - Řecko - Řecko ostrovy - Kréta - Kréta sever - Analipsi
D&D Resort
D&D Resort (Hotel) starstar
Doprava letecky
Strava All inclusive
TIP
LM
400 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi

Kategorie hotelu: ***
Poloha a popis
Hotel D&D Resort je novější moderní rodinný hotel, který se nachází 25 km od letiště Heraklion v centru tradiční vesnice Analipsis, která je skvělou volbou pro turisty, kteří se zajímají o relaxaci, místní jídlo a tradiční atmosféru. Nedaleko jsou různé tradiční řecké restaurace, obchody se suvenýry a bary a přibližně jeden kilometr od hotelu se nachází město Hersonissos.
Vybavení hotelu
Recepce 24h, hotelová restaurace v nejvyšším patře s výhledem na moře, hlavní bar, sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, snack/pool bar, zahradní a společenská místnost s Wi-Fi (za poplatek) SAT/TV místnost, billiard.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí 115 pokojů v hlavní a vedlejší anexové budově. Jedná se o dvoulůžkové nekuřácké pokoje s možností přistýlky, s klimatizací (za poplatek 6€/den), které mají vlastní sociální zařízení, balkón, SAT/TV, telefon, trezor (za poplatek 2€/den), minichladičku na vyžádání (za poplatek).
Stravování
Hotel nabízí stravování formou all inclusive. Snídaně formou bufetu, místní kuchyně podávaná v hotelové restauraci. Snack bar nabízí občerstvení u bazénu.

Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Pláž se nachází necelých 300 metrů od hotelového komplexu. Lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek.
Pro děti
Dětská postýlka na vyžádání.
Služby v ceně
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu obdržíte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Wi-Fi v lobby, sejf, klimatizace 6€/den, trezor 2€/den. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu obdržíte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna a.s., fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
Venkovní bazen s barem, Wi-Fi, SAT/TV. Na pláži je možnost vyzkoušet si velké množství vodních sportů (za poplatek).Cca 4,7 kilometrů od komplexu se nachází akvárium Aquaworld.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.