Dellarosa Hotel Suites & Spa

Dellarosa Hotel Suites & Spa, Maroko, 21.7.2018, Snídaně
Dellarosa Hotel Suites & Spa
Dellarosa Hotel Suites & Spa (Hotel) starstarstarstar
Doprava letecky
Strava Snídaně
Letiště Praha
Odjezd -
Číslo zájezdu 142853324
33 125 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Dellarosa Hotel Suites & Spa
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Dellarosa
Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.
Popis hotelu

Architektura hotelu Dellarosa odráží harmonii mezi marockou tradicí a moderním designem. Hosté mohou objevovat Marrakéš, relaxovat nebo se věnovat pracovním záležitostem. Z našeho lounge Sky zajisté ocení výhledy na pohoří Atlas. Nachází se 2 km od zahrad Majorelle a vlakového nádraží Marrakéš, 2,5 km od Mediny v Marrakéši a 3 km od centra Marrakéše.

Zázemí a služby zahrnují restauraci, bar, lounge, opalovací terasu, bazén, posilovnu, vířivku, saunu, business centrum, konferenční místnosti a nepřetržitou službu na recepci.

Pokoje jsou vybaveny telefonem, TV, bezpečnostní schránkou, minibarem (účtuje se zvlášť), klimatizací, připojením na wi-fi, překapávačm na kávu a čaj a koupelnou.

Apartmá mají také obývací pokoj.

Adresa: 5 Avenue Moulay El Hassan, 40000 Marrakech, Maroko

Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o., IČ 25773283 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.