DoubleTree Resort & Spa by Hilton Hotel Seychelles - Allamanda

Exotika
DoubleTree Resort & Spa by Hilton Hotel Seychelles - Allamanda - Seychely - ostrov Mahé
DoubleTree Resort & Spa by Hilton Hotel Seychelles - Allamanda
DoubleTree Resort & Spa by Hilton Hotel Seychelles - Allamanda (Hotel) starstarstarstar
Doprava letecky
Strava Snídaně
TIP
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Ubytování
Předností čtyřhvězdičkového resortu Allamanda je jeho skvělé umístění. Pokud se rozhodnete pro pobyt v tomto resortu, můžete naplno vychutnávat zdejší úžasnou modrou lagunu obklopenou typickými seychelskými balvany, která vytváří atmosféru ráje na zemi. Hotel se může pyšnit prostornými pokoji s pohodlným moderním vybavením a živými barevnými prvky, kde se pobyt stává zážitkem, na který budete po návratu z dovolené rádi vzpomínat.
Poloha
Resort je umístěn na jižní straně ostrova Mahé, u exotické bílé pláže. Transfer z letiště trvá přibližně 20 minut. Do resortu se hosté dostanou po pobřežní silnici, která umožňuje hned od prvního momentu poznat krásu tohoto ostrova.
Zábava
Hotelová recepce zajístí pro hosty na přání pronájem aut a kol a výlety po ostrově, za pozornost stojí návštěva populární botanické zahrady. Doporučováno je návštěvníkům poznávní podvodního světa - rozhodnout se můžete mezi potápěním nebo jen šnorchlováním při hladině. Ostrov Mahé láká svými stezkami, které hostům zprostředkují nezapomenutelný kontakt s místní přírodou.
Stravování
Snídaně, možnost polopenze, plné penze či all inclusive.
Pláž
Překrásná bílá písečná pláž Anse Forbans láká svým bílým pískem, kde si hosté mohou vychutnávat paprsky horkého seychelského slunce.
Vybavení
Hosté se mohou těšit na skvělou hotelovou restauraci Palm Restaurant, která nabízí středomořskou, mezinárodní a kreolskou kuchyni a zprostředkovává hostům nevšední kulinářské zážitky. Velmi lákavá je nabídka italských vín a tematického bufetu, který je denně obměňován. V blízkosti restaurace je situován hotelový bar s výhledem na oceán, ve kterém jsou vystavena díla místních umělců. Pro ty, kteří si svou dovolenou chtějí připomínat i po příjezdu domů, je k dispozici obchod se suvenýry, milovníci umění si mohou zakoupit umělecká díla vystavovaná v hotelové galerii. Příznivci wellness se mohou nechat hýčkat profesionály hotelového wellness centra, kde lze vybírat z nabídky procedur a masáží, oblíbené jsou romantické lázeňské procedury pro páry. Příjemné osvěžení nabízí hotelový bazén.
Ubytování
Pokoje jsou vybaveny postelí typu king, nočními stolky s lampou, LCD TV, DVD přehrávačem, telefonem, iPod přípojkou, trezorem, minibarem, zařízením na přípravu espressa a čaje, klimatizací a ventilátorem. Samozřejmostí je prostor k posezení se sedací soupravou, koupelna a toaleta. Ke všem pokojům náleží prostorný balkon s výhledem na oceán, na němž se nacházeí stolek s židlemi a pohodlné křeslo pro dvě osoby. Za příplatek je možnost zajistit ubytování v pokojích s jacuzzi.
Pro děti
Výhodou hotelu je pro děti lákavá kombinace bazénu a písečné pláže, které se nacházejí v těsném sousedství.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.