Fairfield Inn & Suites Marriott*** Brooklyn, New York - letecky

Poznávací zájezdy - Amerika
Fairfield Inn & Suites Marriott Brooklyn, New York - Spojené státy americké
Fairfield Inn & Suites Marriott Brooklyn, New York
Fairfield Inn & Suites Marriott Brooklyn, New York (Hotel) starstarstar
Doprava -
Strava -
TIP
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Fairfield Inn & Suites Marriott*** Brooklyn, New York - letecky
Ubytování
Hotel Fairfield Inn & Suites Marriott 3* se nachází asi 25 minut jízdy vlakem od Manhattanu. Všechny pokoje jsou klimatizované a nabízí svým hostům TV, set na přípravu kávy a čaje a wifi připojení zdarma. Hotel nabízí posilovnu, čistírnu, 24hodinovou recepc i a bankomat. Fairfield Inn hotel se nachází 1km od sportovní haly Barclays Center a 1,5 km od Brooklyn Museum.
Proč si nezaletět na víkend do New Yorku? Využijte zrušení vízové povinnosti i příznivých cen letenek! Zájezd pro individuální cestovatele.

New York je bezpochyby nejvíce vzrušující a pulzující město na světě. Kdo by neznal nádheru zapadajícího slunce nad Manhattanem, běžce v Central Parku, muzikály na Brodwayi či pohled na město z mrakodrapu Empire State Building. A nad tím vším tyčící se sochu Svobody, která se již dávno stala symbolem svobodného ducha celé Ameriky. Jedinečným zážitkem je pak pěší procházka po Manhattanu. Navíc, jako největší obchodní centrum světa nabízí New York bezkonkurenční ceny řady druhů spotřebního zboží.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.