Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa

Exotika
Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa - Seychely
Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa
Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa (Hotel) starstarstarstarstar
Doprava letecky
Strava Snídaně
TIP
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Ubytování
Tento luxusní resort náležící do sítě Hilton se nachází na krásném ostrovu Silhouette, jenž od hlavního seychelského ostrova Mahé dělí 40 minut plavby lodí nebo krátký transfer helikoptérou. Hosté jsou ubytováni v přepychových vilách jen pár kroků od sněhobílé pláže. Kromě šumícího Indického oceánu dotváří kouzelnou atmosféru tropická vegetace a tyčící se hory.
Poloha
Resort se nachází na ostrově Silhouette, který je od hlavního seychelského ostrova Mahé vzdálen 40 minut plavby lodí.
Zábava
Hosté se mohou věnovat vodním sportům jako je šnorchlování, rybaření, plachtění či potápění (za příplatek), jezdit na kole, věnovat se joggingu, hrát tenis, procházet se, zacvičit si v posilovně, nebo se uvolnit v lázních.
Pláž
Resort leží přímo na písčité pláži.
Vybavení
Pro zajištění výtečného stravování je připraveno celkem sedm restaurací a barů nabízejících pokrmy italské, japonské, kreolské či mezinárodní kuchyně stejně jako na grilu připravené mořské plody. Dále je k dispozici bazén, business centrum, úschovna zavazadel, dva obchody, prádelna, pokojová služba, tenisový kurt, kulečník, fitness, centrum vodních sportů, trať pro jogging a chůzi a lázně.
Ubytování
Hosté si mohou zvolit jednu z prostorných vil nacházejících se buď uprostřed tropické zahrady (88 m2) či přímo na pláži (101 m2). Všechny jsou vybaveny klimatizací, bezdrátovým přístupem k internetu, LCD televizorem, telefonem, sedací soupravou, stropním větrákem, kávovarem, minibarem, vysoušečem vlasů, bezpečnostní schránkou, velikou koupelnou s vanou i sprchou a soukromou zahradou s dešťovou sprchou.
Naše mínění
Výjimečná pozice i výjimečné služby tohoto resortu uspokojí i ty nejvíce vybíravé hosty.
Pro děti
Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského hřiště, službu hlídání dětí, možnost přistýlky či dětských menu.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.