Hotel Elysee

Hotel Elysee, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 18.7.2018, All inclusive
Hotel Elysee
Hotel Elysee (Hotel) starstarstarstar
Doprava letecky
Strava All inclusive
Letiště Ostrava
Odjezd -
Číslo zájezdu 128601374
11 990 Kč (-0 %)
TIP
LM
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Hotel Elysee
50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Elysee Hotel
Poloha a popis
Tento starší, ale udržovaný hotel byl otevřen v roce 1991. Prošel postupnou rekonstrukcí v roce 2000, 2003 a 2006. Je vzdálen 130 km od letiště v Antalyi a méně než 2 km od centra Alanye. Soukromá pláž je přímo u hotelu oddělena místní komunikací.
Vybavení hotelu
Hotel má 100 pokojů, 24-hod. recepci, restauraci, bar, venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, televizní místnost, herní místnost, kadeřnictví, mini market.
Vybavení pokoje
Hosté se mohou ubytovat v pokojích standard nebo economy. Pokoje economy jsou svou rozlohou menší a mohou se nacházet v odlehlejších částech hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací (za poplatek), koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, TV, telefonem, trezor (za poplatek), minibar a balkon nebo terasu.
Stravování
Hotel nabízí základní program all inclusive, který obsahuje snídani, obědy a věčeře formou bufetu, snack v baru u bazénu, odpolední kávu, čaj a zákusky, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.
Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Pláž a plážový servis
Soukromá pláž, slunečníky a lehátka za poplatek. Doporučujeme boty do vody.
Pro děti
Dětský bazén.
Služby v ceně
Lehátka a slunečníky u bazénu, wi-fi ve veřejných prostorách hotelu zdarma.
Služby za poplatek
Importované nápoje, vodní sporty, sauna, masáže, biliár, fitness centrum, stolní tenis.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Sport a zábava
TV místnost, billiár, vodní sporty, fitness centrum, stolní tenis, bazén.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.