Hotel Neutor

Hotel Neutor, Rakousko, Salzbursko, 5.1.2018, Snídaně
Hotel Neutor
Hotel Neutor (Hotel) starstarstarstar
Doprava vlastní
Strava Snídaně
Letiště -
Odjezd -
Číslo zájezdu 118737980
3 390 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Hotel Neutor
Popis
Hotel v srdci Salcburku, výhodná pozice na cestě za uměním.
Ubytování
Moderní dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, trezor, telefon, rádio, kabelová televize.
MAXIMÁLNÍ OBSAZENOST: 2 dospělí + 1 dítě (dítě zdarma je pouze pro děti ve věku 0-12 let s rodiči na společném lůžku, jinak platí cena za osobu na přistýlce)
Hotel má několik variant pokojů - standard, superion (za poplatek), superios s balkonem (za poplatek).
Vzdálenosti
Hotel leží 1 stanici autobusem od historického centra Salcburku. V blízkosti hotelu je hlavní nádraží. Salcburk je městem umělců a tento hotel se nabízí jako pohodlný výchozí bod na cestě za uměním. Salzburg nabízí také živý noční ruch s množstvím diskoték a barů, možnost koupání v blízkém vodním světě Paracelsus – SPA & wellenss. Bad Ischl je 55 km, Seekirchen 15 km a Fuschl am See 24 km.
Vybavení a služby
Hotel se skládá ze 2 budov, které se nachází přímo proti sobě, hotel je kombinací moderní architektury a rodinné atmosféry. Vkusně zařízená kavárna s občerstvením od 9.00-23.00, vynikající káva a zákusky. Parkování za poplatek je možné v garážích v Mönchsbergu, přímo naproti hotelu. Krátkodobé parkování sloužící k vyložení zavazadel, je možné přímo u hotelu, Wi-Fi připojení v hotelu.
Děti
Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Stravování
Snídaně formou bufetu.
Doprava
Vlastní
Cena zahrnuje
2x/3x/7x ubytování se snídaní
Wi-Fi připojení
místní taxy
pojištění CK dle zákona č. 159/1999
Cena nezahrnuje
dopravu
cestovní pojištění
venkovní parkování - 12 EUR/den
garáž - 15 EUR/den
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.