Hotel Promenade City

Hotel Promenade City, Maďarsko, Budapešť, 20.10.2017, Snídaně
Hotel Promenade City
Hotel Promenade City (Hotel) starstarstar
Doprava vlastní
Strava Snídaně
Letiště -
Odjezd -
Číslo zájezdu 109966868
3 320 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Hotel Promenade City
  • Klimatizace
  • WiFi
Popis
Hotel s internetovým připojením zdarma.
Ubytování
Pohodlné dvoulůžkové pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, satelitní televize, Wi-Fi připojení zdarma, minibar (za poplatek). K lepšímu spánku přispívají zvukotěsná okna.

Maximální obsazenost: 2 dospělí (možnost také třílůžkového pokoje s přistýlkou - 3 dospělí + 1 dítě - cena na vyžádání v CK).
Poloha
Hotel se nachází ve středu Budapešti, přímo na pěší zóně Váci street (tuto ulici lze přirovnat k Václavskému náměstí), v blízkosti stanice metra (cca 5 minut chůze), autobusové a tramvajové dopravy.
Vybavení a služby
Neoklasická budova, pár kroků od promenády kolem Dunaje, kde je množství obchodů a restaurací. 24 hodinová recepce, nabízející směnárenské služby a exkurze po městě. Hotel zařizuje hlídané parkoviště v blízkém okolí (za příplatek).
Stravování
Snídaně formou bufetu
Doprava
Vlastní
Cena zahrnuje
2x/3x ubytování se snídaní
místní taxy
pojištění CK dle zákoha 159/1999
Cena nezahrnuje
doprava
parkoviště
cestovní pojištění
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.