Hotel Villa Letan

Last Minute
Hotel Villa Letan - Chorvatsko - Istrie - Pula
Hotel Villa Letan
Hotel Villa Letan () starstarstar
Doprava -
Strava -
TIP
1150 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Sportovni aktivity
Ubytování
hotel poskytuje ubytování v příjemně zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, připojením k internetu, sat. TV, trezorem, telefonem, mini barem a vlastním sociálním zařízením s fénem. Pokoje orientované k moři jsou za příplatek.
Poloha
Chorvatsko, Istrie, Pula - Peroj; villa Letan leží v klidné oblasti přibližně 200 m od centra a 1000 m od pláže, nedaleko národního parku Brijuni.
Sport a zábava
tenisové kurty, hřiště pro kopanou, baskatbal, volejbal, plážový volejbal, squash, minigolf, stolní tenis, střelnice. Jezdecký klub, půjčovna kol a vodního nářadí, široká nabídka vodních sportů v okolí včetně vodního lyžování, potápění, podmořského rybolovu apod. Disco, hudební kluby, vinárny a večerní zábava. Trhy s místními výrobky.
Název
Hotel Villa Letan
Vybavení
venkovní bazén, restaurace, bar, recepce se směnárnou a trezorem, prádelna, internet, parkoviště, fitness, tenisové kurty, půjčovna kol, wellness, sauna, masáže
Stravování
polopenze, snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení obědů; nápoje nejsou zahrnuty v ceně
Pláž
1000 m, členité pobřeží lemují oblázkové pláže doplněné betonovými plotnami; sprchy se sladkou vodou, lehátka a slunečníky (za poplatek)
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
ubytování na 7 nocí; polopenzi; wi-fi připojení; spotřebu el. energie a vody; povlečení a ručníky; závěrečný úklid; pojištění CK.
Příplatky
Povinné příplatky: pobytová taxa 300 Kč / dospělá osoba / 7 nocí, 200 Kč / dítě 12-18 let / 7 nocí. Ostatní příplatky (na vyžádání): pobyt na méně než 7 nocí +10%.
Příplatky placené na místě
na vyžádání: dětská postýlka pro děti do 3 let 11 Eur / den, domácí zvíře 8 Eur / den
Výlety
V Peroji můžete navštívit pravoslavný kostel sv. Spiridiona ze 17. století, a cestou k moři také kostelík sv. Štěpána ze 7. a 8. století. Gotický farní kostel sv. Kosmy a Damiána s mohutnou zvonicí je umístěn na naměstí u přístavu ve Fažaně. Kostelík sv. Eliáše s malým hřbitovem najdete cca 1 km od Fažany mezi olivovníky. V Pule se nachází mnoho významných historických památek, doporučujeme navštívit římský amfiteátr (zvaný též Arena) postavený v prvním století našeho letopočtu, dále Herkulovu a Dvojitou bránu, Srgiův oblouk, římskou mozaiku, Agustův a Dianin chrám, Mariánskou katedrálu a kapli parekklésion ve Flaciusově ulici. Archeologické nebo Historické muzeum, Akvárium ve Verudele. Dále lesopark Monte Ghiro se skanzenem. Výlety lodí do Benátek.
Poznámka
P = park, M = moře
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.