Lambi Hotel

Lambi Hotel, Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Amoudara, 15.9.2017, All inclusive
Lambi Hotel
Lambi Hotel (Hotel) starstarstar
Doprava letecky
Strava All inclusive
Letiště Praha
Odjezd -
Číslo zájezdu 109913510
8 490 Kč (-0 %)
TIP
LM
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Lambi Hotel
500 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
Sport a zábava
Venkovní bazén, hřiště na volejbal, stolní tenis, vodní sporty na pláži. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu. Animační program PanClub 6x týdně s česky mluvícími animátory (od konce června do druhého týdne v září).
Pláž a plážový servis
Hotel je vzdálen cca 350 m od krásné písčité pláže Amoudara, která je oddělena pobřežní komunikací. Lehátka a slunečníky jsou na pláži u aparthotelu Yanna Beach možné zdarma, respektive za povinnou konzumaci nápojů na místním baru (ve fotogalerii je pláž u aparthotelu Yanna Beach). Na pláži je široká nabídka vodních sportů za poplatek.
Pro děti
Dětské hřiště.
Služby v ceně
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do programu all inclusive získáte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Klimatizace (6€/DEN), chladnička, trezor, vodní sporty. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 5 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Poloha a popis
Starší jednoduchý hotel se nachází v jednom z nejznámějších rekreačních středisek Kréty, v oblasti Amoudara. Hotel byl postavený ve stylu řecké neoklasistické architektury - na pokojích je zděný nábytek. Hotel je vzdálen 7 km od města Heraklion, 8 km od přístavu, 10 km od letiště. Hotel je vhodný pro nenáročnou klientelu, která hledá levné jednoduché ubytování s dostupností aktivit a zábavy a hlavně města Heraklion. Oficiální kategorii hotel uvádí 3*, prodejní kategorie je 2*. Animační program PanClub 6x týdně s česky mluvícími animátory (od konce června do druhého týdne v září)!
Vybavení hotelu
Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, snack bar, TV salónek, bar u bazénu, bazén (lehátka slunečníky u bazénu zdarma), stolní tenis, hřiště na volejbal.
Vybavení pokoje
Jednoduché menší pokoje s vlastním sociálním zařízením, individuálně ovladatelná klimatizace (za poplatek 6€/den), chladnička (za poplatek, některé pokoje), trezor (za poplatek), balkón či terasa. Pokoje mají zděný nábytek (postele, stolky, skříně...), postele ve většině pokojů jsou oddělené. Styl a vybavení je atypické díky materiálu. Promo pokoje se nachází v hlavní budově v přízemí, částečně pod úrovní, nemájí balkon ani terasu.
PANClub
ANIMAČNÍ PROGRAMY
Stravování
All inclusive light - formou bufetu: Snídaně: 07:30 - 9:30 h Obědy: 12:30 - 14:15 h Večeře: 18:30 - 21:15 h Tento program zahrnuje: Vodu, nealkoholické nápoje, místní točené pivo, místní víno ​​(červené, růžové a bílé). V baru u bazénu od 10:00-22:00 h: Nealkoholické nápoje, překapávaná káva a čaj, místní alkoholické nápoje (ouzo, raki), točené pivo a místní víno ​​(červené, růžové, bílé) zmrzlina podávaná 2 hodiny denně COOKING SHOW: - palačinky zdarma každé odpoledne - každý večer maso nebo těstoviny Složení programu all inclusive je orientační. Změna složení i časů all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.