Preskil Beach Resort

Exotika
Le Preskil Beach Resort - Mauricius
Le Preskil Beach Resort
Le Preskil Beach Resort (Hotel) starstarstarstar
Doprava letecky
Strava Polopenze
TIP
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Preskil Beach Resort
Ubytování
Okouzlující čtyřhvězdičkový hotel o kapacitě 200 pokojů je zřízen v koloniálním mauritijském stylu. Resort je ukryt v nádherném prostředí zelenajících se zahrad a azurového moře. Nejen díky těmto svým atributům je mezi klienty velmi oblíbeným.
Poloha
Resort se nachází na jihovýchodním pobřeží Mauritia nedaleko historického městečka Mahébourg asi 10 kilometrů od letiště. Je postaven ve stylu typické kreolské architektury.
Zábava
Vodní lyžování, windsurfing, šnorchlování, plachtění, jízda na kánoji, katamaránu, člunu se skleněným dnem, rybaření, fitness centrum, tenis, beach volejbal, stolní tenis.
Stravování
Polopenze, možnost All Inclusive: plná penze (oběd výběr o dvou chodech), nápoje od 11 hod. Do 23 hod. vč. piva, vína, likérů, nealkoholické nápoje, 1x denně plný minibar.
Pláž
Nádherná písčitá se slunečníky a lehátky (bez příplatku).
Vybavení
Ylang lázně, dva bazény s vířivkami, dva tenisové kurty, restaurace, bary, potápěčské centrum, půjčovna kol a aut, butik, konferenční a banketové vybavení.
Ubytování
200 elegantních pokojů, jejichž součástí je balkón či terasa. Pokoje jsou klimatizovány a najdete v nich televizi, telefon, internet, minibar, sejf, kávovar a fén. Vybrat si můžete ubytování s výhledem do zahrady či na moře (za příplatek).
Naše mínění
V nádherném prostředí ukrytý elegantní resort nabízející možnost sportovního vyžití i relaxace.
Pro děti
Dětský klub, služba hlídání dětí.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.