FLORIDA - MIAMI TROPICKÝ RÁJ S PŘÍCHUTÍ KARIBIKU

Poznávací zájezdy - Amerika
Miami Beach - Florida - Spojené státy americké - Jih Spojených států - Florida
Miami Beach - Florida
Miami Beach - Florida (Hotel) starstarstar
Doprava letecky
Strava Bez stravy
TIP
LM
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: FLORIDA - MIAMI TROPICKÝ RÁJ S PŘÍCHUTÍ KARIBIKU
Cena zájezdu zahrnuje:
- Letenku Praha - Miami - Praha, velké a malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, 8 x ubytování na hotelu ***, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH - Ubytování v oblasti Miami Beach v hotelech ***. - Celodenní výlet na kouzelný KEY WEST po jedinečné Oversea Highway přes 43 ostrovů jižní Floridy
Cena zájezdu nezahrnuje:
- Poplatky spojené se vstupem na území USA - ESTA. - Poplatky za transfery z letiště, přesuny MHD v Miami: 75 $ - Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 80$ - Vstupy do objektů, fakultativní výlety, případný hotelový servis, tipy - Orientační ceny fakultativních výletů: Everglades 60 $, Orlando 150$, Kennedyho hvězdné centrum 150$, Bahamy od 190$, - Orientační vstupy: Miami Seaquarium 48$, Miami Zoo 48 $ - Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy - Možnost dokoupit snídani od 10$ na osobu a den - Možnost prodloužit pobyt o libovolný počet nocí s individuálním odletem zpět - Tipy a vstupy
Informace:
Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy: INFORMACE AMBASÁDY USA K BEZVÍZOVÉMU PROGRAMU OFICIÁLNÍ ŽÁDOST O REGISTRACI ESTA Průvodce vyplněním žádosti ESTA Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD. Hradí se platební kartou. Formulář obsahuje dotazy, jež jsou osobní, proto je nutné, aby dotazník ESTA vyplnil každý klient sám. Důležité: potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA. VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM. V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA. Letenka s 1 přestupem (obvykle Frankfurt nebo Paříž nebo Londýn...). Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel.Odlet z Prahy může být realizován již ve večerních hodinách předcházejících dni odletu. V takovém případě bude přílet na Miami dříve a klienti zde budou mít více času.
Možnost prodložit si pobyt
Prodlužte si léto v zimě, prodlužte si svůj pobyt na slunném Miami Beach o libovolný počet dnů. Více informací na rezervačním ddělení CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Při prodloužení pobytu je nutno počítat s individuálním odletem z Miami. PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE ZE ZÁJEZDU NA FLORIDU
Den 1.
Odlet z Prahy, přílet do Miami (časový posun -6 hodin). Transfer na hotel v Miami Beach. Ubytování, volno k odpočinku.
Den 2.
Dopoledne volno na koupání a slunění. Odpoledne návštívíme nejstarší a nejprominentnější část Miami Beach - South Beach a Art Deco Distrikt. Božské klima, palmy, tyrkysové moře a zajímavá historie je mix, kterému málokdo odolá. Můžete se těšit na kouzelné palmové parky jako je Lummus Park lemující pláže jižní části Miami Beach. Na nejprosnulejší ulici Ocean Drive budete moci obdivovat budovy různých barev slavných jmen jako Versaceho Casa Casuarina, Hotel Victor, Colony Hotel a další stavby proslavené v celé řadě filmů. South Beach žije 24 hodin denně, kde den a noc nikdy nekončí. Abyste si tyto místa mohli dokonale užít, čeká Vás osobní volno k nákupům, dobrému jídlu, popíjení vyhlášených koktejlů v barech s karibskými rytmy ale také k odpočinku na bílých písečných plážích, lemovaných kokosovými palmami. Návrat na ubytování ve včerních hodinách nebo individuálně.
Den 3.
Vydáme se poznávat magické město Miami, které je nádherné a moderní, ve kterém budete mít pocit, jakoby ho postavili včera. Uviddíte jeho srdce - Miami Downtown, kde supermoderní mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu a všudepřítomným palmám. Downtown v jeho plné kráse poznáme při projíždce Metromoverem - vysutou dráhou, vedoucí nad centrem města. Budete obdivovat Port of Miami, moderní budovu Adrienne Arsht Center For The Performing Arts, Pérez Art Museum, American Airlines Arenu (domov amerického baskedbalového družstva Miami Heat) a Freedom Tower. Uvidíte mrakodrapy Financial Distriktu jako Miami Tower či Bank of America Tower. Příjemným osvěžením bude procházka po nábřeží jachetního přístavu a Bayside Marketplace s jeho butiky, bary a okrajem parku Bayfront, kde se nalézá John F. Kennedy Memorial Torch of Friendschip. Zastavíme se v moderním BrickellCity Centre, kde bude příležitost na občerstvení. Projdeme ultra moderní čtvrtí skleněných mrakodrapů Brickell k místu řečenému Mirador Miami, jež nabízí kouzelné pohledy na centrum města a mořskou zátoku. Pak se vydáme do Litle Havana - kde se budete cítit jako na Kubě, ještě před příchodem Fidela Castra. Uvidíte typické barevné kubánské stavby, galerie s uměleckými díly, obchůdky s kubánskými doutníky, Domino park, kde kubánští důchodci s oduševněním hrají svou národní hru a také kohouty promenádující se středem ulic. Vše je tady živé a pestré. Neochutnat pravou kubánskou kuchyň v Calle Ocho, speciality jako picadillo, pastelito s goyave, mariquitas, či pravou kubánskou zmrzlinu a božskou kávu by byl hřích. Na památku si pořídíte foto s barevným kohoutem, který je pro Kubánce symbolem prosperity a nového začátku. Návrat na hotel.
Den 4.
Key West – celodenní výlet jež je v ceně zájezdu do nejjižnějšího bodu USA. Pojedeme po unikátní silnici Overseas Highway nad vodami Atlantiku a Mexického zálivu. Cesta přes oceán a karibské ostrovy je opravdovým zážitkem. Na Key West, který je perlou všech Floridských ostrovů panuje karibská atmosféra a budete mít dostatek času na jeho poznávání. Vyfotíte se u Southernmost Point - nejjižnějším bodě USA odkud je to do kubánské Havany pouhých 140 km. Podíváte se na dům spisovatele Ernesta Hemingwaye a Little White House jež sloužil jako residence amerických prezidentů. Můžete navštívit okouzlující motýlí sklenník a ocitnout se v obklopení hejn krotkých motýlů. Zážitkem bude procházka po hlavní promenádě Duval Street, kolem domů stavěných v karibském stylu. Tato ulice je plná muzeí, pestrých obchodů, kaváren a restaurací a ústí na rozlehlé Mallory Square. Budete mít příležitost toulat se místními uličkami plné zeleně a překrásných květů zdobící architektonicky zajímavé domy, vyzkoušet místní kuchyni, skvělé koktejly a dokonale si vychutnat zdejší atmosféru. Pochopíte, proč si tento tropický ráj oblíbil Ernest Hemingway a proč se stal vyhledávaným místem pro zimní rekreace smetánky z celého světa. Návrat zpět pozdě večer.
Den 5.
Celodenní fakultativní výlet do Orlanda - k poznání jeho krás a atrakcí jako např. Universal Studios, Disney's Hollywood Studios či Magic Kingdom. Nebo návštěva Kennedyho vesmírného centra na Cap Canaveral. Návrat zpět pozdě večer. Nebo osobní volno v Miami Beach na koupání a slunění.
Den 6.
Půldenní fakultativní výlet do jedné z nejznámějích přírodních oblastí v USA národního parku Everglades, nalézající se v jižní části Floridy. NP je tvořen nejrozlehlejší subropickou divočinou v celém USA s jedinečnou flórou a faunou. Čekají zde na vás rozlehlé mokřiny, kde uvidíte volně žijící krokodýly, leguány, hady, vodní ptáky. Po hladině této vodní džungle se projedete na vznášedle a budete obdivovat unikátní přírodu. Na závěr navštívíte aligátoří farmu a pro zpestření shlédnete schow s aligátory. Návrat na hotel. Odpoledne volno ke koupání a slunění.
Den 7.
Osobní volno na plážích Miami Beach nebo možnost nákupů v gigantickém shopping Mallu Adventura. Zájemci mohou absolvovat celodenní fakultativn výlet lodí na Bahamské ostrovy.
Den 8.
Vydáme se na ostrov Key Biscayne a projdeme se jeho unikátním Cradon Parkem s divoce rostoucími kokosovými palmami, který se řadí k nejkrásnějším plážím Floridy. Navštívíme také vyhlášené Miami Seaquarium, které je prosnulé svým velkolepým show s delfíny a kosatkami. Zájemci si mohou zaplavat přímo s delfíny, nebo shlédnout pomořský svět jako potápěči. Odpoledne odpočinek na pláži v Miami Beach a koupání.
Den 9.
Dopoledne osobní volno v Miami Beach, slunění, koupání, nákupy. Odpoledne dle časových dispozic tranfer na letiště, odlet zpět z Miami.
Den 10.
Návrat do Prahy (časový posun +6 hodin).

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.