MIAMI – MIAMI BEACH - FLORIDA

Poznávací zájezdy - Amerika
Miami Beach - Florida - Spojené státy americké - Jih Spojených států - Florida
Miami Beach - Florida
Miami Beach - Florida (Hotel) starstarstar
Doprava letecky
Strava Bez stravy
TIP
FM
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: MIAMI – MIAMI BEACH - FLORIDA
Cena zájezdu zahrnuje:
- Letenku Praha - Miami - Praha, velké a malé kabinové zavazadlo dle podmínek letecké společnosti, 7 x ubytování na hotelu nebo hotel-apart studiu ***, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH - Ubytování v oblasti Miami - Miami Beach - Sunny Isles v hotelech nebo hotel-apart-residencích ***. Ubytování zajištěno přes místní agenturu.
Cena zájezdu nezahrnuje:
- Poplatky spojené se vstupem na území USA, tipy, vstupy - Poplatky za transfery z letiště, přesuny MHD v Miami: cca 60 $ - Místní taxy a pobytové taxy: dle typu hotelu 100$ - Případný hotelový servis - Orientační ceny fakultativních výletů: Everglades cca 80 $, Key West cca 100 $, - Orientační vstupy: Miami Seaquarium 48$, Miami Zoo 18 $ - Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
Informace:
Upozornění: CK nezajišťuje a negarantuje zajištění vstupu na území USA. Aktuálně platí pro občany ČR a SR bezvízový styk, a to pokud cestující má platný biometrický pas a splní podmínky registrace pro vstup do USA "ESTA" vyplněním příslušného formuláře na internetu. Více informací naleznete kliknutím na odkazy: INFORMACE AMBASÁDY USA K BEZVÍZOVÉMU PROGRAMU OFICIÁLNÍ ŽÁDOST O REGISTRACI ESTA Průvodce vyplněním žádosti ESTA Celkové poplatky za registraci ESTA představují aktuálně 14 USD. Hradí se platební kartou. Formulář obsahuje dotazy, jež jsou osobní, proto je nutné, aby dotazník ESTA vyplnil každý klient sám. Důležité: potvrzení ESTA a KÓD ESTA je nutno vytisknout a vzít si jej na cestu do USA. VŠICHNI KLIENTI CK OBDRŽÍ INFORMACE JAK DOTAZNÍK VYPLNIT, INFORMACE K LETU A UBYTOVÁNÍ S DOSTATEČNÝM ČASOVÝM PŘEDSTIHEM. V případě odmítnutí vstupu na území USA ze strany místních autorit, neudělení víza a podobně CK považuje službu jako klientem nerealizovanou a vůči klientovi uplatní storno podmínky dle všeobecných podmínek a informací CK či propadnutí služby bez dalších finančních či právních nároků na CK či vládu USA. Letenka může být s přestupem (Frankfurt, Paříž, Londýn, Amsterdam...). Letenka je v ekonomické třídě. Za příplatek možnost provést rezervaci sedadel. Počet hvězdiček hodnotících ubytovacího zařízení se na některých webových servrech může lišit. V USA je zpravidla přísnější a tedy jiné než je zvykem v Evropě.
Den 1.
Odlet z Prahy (s přestupem), přílet do Miami. Transfer z letiště na hotel v oblasti Miami - Miami Beach. Ubytování. V podvečer procházka s průvodcem po Miami Beach, uvidíte nádherně barevně osvětlené, vyhlášené Art Deco Distrikt - je to více než 900 různě zbarvených budov stavěných v Art deco stylu. Tato čtvrť je pýchou a symbolem South Beach – jižní zóny Miami Beach, známé svým bohatým nočním životem.
Den 2.
Celodenní osobní volno v Miami nebo Miami Beach k odpočinku na bílých písečných plážích, lemovaných kokosovými palmami. Ubytování.
Den 3.
Vydáme se poznávat srdce Miami – Miami Downtown, kde supermoderní mrakodrapy kontrastují mořské zátoce, nádhernému přístavu, palmami lemovaným kolonádám se spoustou obchodů, barů a restaurací. Downtown v jeho plné kráse poznáme tak, že se projedeme Metromoverem - vysutou dráhou, vedoucí nad centrem města. Pak přijde na řadu pěší procházka, budete moci obdivovat Port of Miami, moderní budovu Adrienne Arsht Center For The Performing Arts, Pérez Art Museum, American Airlines Arenu, impozantní budovu Henry Flagler’s Royal Palm Hotelu, Bayfront Park Amfiteatre, Freedom Tower, Brickell City Center. Nezapomenutelným zážitkem bude procházka po Byaside Marketplace s jeho butiky a bary navazující na zátoku a přístav. Moderním vzdušným metrem se dostaneme i do Financial Distriktu a k Freedom Toweru. Návrat na hotel.
Den 4.
Fakultativní výlet do přírodního parku Everglades nebo osobní volno na koupání. Pojedeme asi 120 km jižně od Miami, necelé dvě hodiny jízdy jižní Floridou do pravé tropické divočiny o rozloze 6 105 km2. Čekají zde na vás rozlehlé mokřiny plné krokodýlů, hadů, vodních ptáků, kapustňáků nebo pum. Budete mít možnost projet se po hladině zdejší vodní džungle na hydrogliseru – vznášedle, a obdivovat unikátní přírodu. Navštívíme také aligátoří farmu. Návrat na hotel.
Den 5.
Budeme poznávat další části Miami - Litle Havana - zde se budete cítit opravdu jako na Kubě, ovšem před příchodem Fidela Castra. Unikátní barevné kubánské domy, kostely, restaurace, kubánské bary. Vše je tady živé, pestré, energické, temperamentní. Zážitkem je ochutnat místní kubánské speciality. Oblast kolem Calle Ocho, bude místem kde si opravdu pochutnáte na místních picadillo, pastelito s goyave, mariquitas – čipsech z banánů… Tento den budete mít možnost poznat i Coconut Grove – lemující zátoku Biscayne vznikl kolem roku 1800, díky bohémskému způsobu života se mu začalo říkat „město bohémů na laguně“. Dnes je toto místo v blízkosti Miamské Univerzity vyhledáváno pro svou neformální atmosféru, parky, obchodní galerie, promenády lemované butiky a kavárnami. Návrat na hotel.
Den 6.
Fakultativní výlet na nejižnější místo Floridy – Key West - kde se setkává Atlantik s vodami Mexického zálivu, s řadou ostrovů a ostrůvků, které tvoří unikátní přírodní scenerii. Být na Floridě a nezažít Florida Keys, ostrovy Key Largo, Tavernier, Plantation Key, Windley Key, Islamorada, Long Key, Vaca Key, Duck Key, Marathon či Key West, je opravdu hřích. Cesta po mostech klenoucích se nad mořem, které spojují pás 13 kilometrů tvořených jednotlivými tropickými ostrovy, vás dovede až na Key West, kde se natáčela celá řada filmů. Zastavíme se u domu Ernest Hemingwaye, na Mallory Square, u bodu odkud je na Cubu pouhých 145 km. Program počítá i se slavnou Duval Street, vyhlášenou díky svým restauracím, barům a neformální atmosférou. Ti, kteří nebudou mít zájem o tento výlet, budou mít osobní volno na koupání. Návrat na hotel.
Den 7.
Osobní volno v Miami nebo na plážích Miami Beach. Ubytování.
Den 8.
Osobní volno před odletem dle časových dispozic. Přesun na letiště v Miami, odlet zpět.
Den 9.
Návrat do Prahy.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.