New York - letecké víkendy

Poznávací zájezdy - Amerika
New York - letecké víkendy - Spojené státy americké
New York - letecké víkendy
New York - letecké víkendy (Hotel)
Doprava letecky
Strava Bez stravy
TIP
Upozorneni
K vyřízení vstupní autorizace ESTA je nutný biometrický pas.
Destinace
Spojené státy americké
Hotel
New York - prodloužené letecké víkendy
New York City – největší město USA:
Nejlidnatější metropole Spojených států amerických, rozkládající se na východním pobřeží země při ústí řeky Hudson do Atlantského oceánu. New York je známým multikulturním centrem, ve kterém vzájemně se ovlivňující etnika vlastně vytvářejí novou kulturu – americkou. Město je rozděleno do pěti městských obvodů – Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx a Staten Island, z nichž každý má svou neopakovatelnou atmosféru. Jednou z nejznámějších dominant města je Socha Svobody, která vítá všechny dobrodruhy, plavící se do New Yorku po moři. Další známou stavbou je Brooklyn Bridge, spojující Manhattan s Brooklynem. Významným bodem a symbolem města je rovněž Times Square, náměstí na křižovatce Broadwaye a Seventh Avenue. Milovníci kultury jistě rádi navštíví Lincoln Center, největší kulturní komplex na světě, nebo si prohlédnou hodnotné sbírky v Brooklyn Museu of Art či v Guggenheim Museu. New York je známý i díky svým mrakodrapům, takže určitě neopomeňte navštívit Empire State Building a World Trade Center site, místo, kde stály mrakodrapy zničené při teroristických útocích v roce 2001. Možnost odpočinku v Central Parku, ostrovu přírody uprostřed manhattanských mrakodrapů. Sportovní nadšenci se s radostí podívají k významným stánkům, jako je Madison Square Garden, domov hokejových Rangers a basketbalových Knicks, nebo Yankee Stadium, na kterém hrají domácí zápasy New York Yankees. Tenisový US Open se pak odehrává na dvorcích ve Flushing Meadows.
1. den:
setkání s průvodcem na letišti, odlet z Prahy do New Yorku. Po odbavení na letišti transfer do hotelu. Ubytování, dle letového řádu procházka s průvodcem nebo individuální volno, nocleh.
2. den:
dopoledne procházka po New Yorku s průvodcem. Možnost seznámit se více s touto metropolí – Manhattan, centrum hudby a umění, slavná Broadway, Wall Street, Chinatown a Pátá Avenue. Odpoledne až večer individuální návštěva Empire State Building, odkud je nejkrásnější pohled na rozzářený Manhattan. Nocleh.
3. den:
ráno výlet k Soše Svobody, eventuálně projížďka lodí kolem Manhattanu. Individuální program, možnost fakultativních výletů. Nocleh.
4. den:
možnost posledních nákupů. Transfer na letiště a odlet zpět do ČR.
5. den:
přílet do Prahy.
Země
Spojené státy americké
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha – New York – Praha s možnými přestupy • 3 noci v hotelu odpovídající vybrané variantě zájezdu • transfer letiště – hotel– letiště • služby česky hovořícího průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/1999 Sb.
Minimální počet účastníků
10.
Fakultativní příplatky
pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění - viz katalog str. 11 • fakultativní vstupy a výlety • stravování • 1lůžkový pokoj (7 990 Kč) • vstupní autorizace do USA ESTA (490 Kč, nutný biometrický pas)

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.