Ntanelis

Ntanelis , Řecko, Řecko ostrovy, Kréta, Kréta sever, Analipsi, 18.7.2017, Polopenze
Ntanelis
Ntanelis (Hotel) starstar
Doprava letecky
Strava Polopenze
Letiště Praha
Odjezd -
Číslo zájezdu 110264706
17 590 Kč (-0 %)
TIP
LM
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Ntanelis
600 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Danelis Hotel
Sport a zábava
Wi-Fi, SAT/TV, billiard. Na pláži je možnost vyzkoušet si velké množství vodních sportů (za poplatek).Cca 4,7 kilometrů od komplexu se nachází akvárium Aquaworld.
Poloha a popis
Hotel Danelis je novější, moderní rodinný hotel, který slibuje, že Váš pobyt bude příjemný a zábavný. Skládá se z hlavní budovy a z anexu.Nachází se 22 km od letiště Heraklion v centru tradiční vesnice Analipsis a jen 300 m od písečné pláže. Nedaleko jsou různé tradiční řecké restaurace, obchody se suvenýry a bary.
Vybavení hotelu
Recepce 24h, hotelová restaurace v nejvyšším patře s výhledem na moře, hlavní bar, sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdamra, snack/pool bar, zahradní a společneská místnost s Wi-Fi (za poplatek) SAT/TV místnost,billiard.
Vybavení pokoje
Hotel nabízí 115 pokojů v hlavní budově nebo anexu. Jedná se o dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, s klimatizací (za poplatek 6€/den), které mají vlastní koupelnu a WC, balkón, SAT/TV, telefon, sejf (za poplatek 2€/den), minichladičku na vyžádání (za poplatek).
Stravování
Hotelová restaurace v nejvyšším patře s nádherným výhledem na moře. .Polopenze - snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu.
Pláž a plážový servis
Pláž se nachází necelých 300 metrů od hotelového komplexu. Lehátka a slunečníky jsou zde za poplatek.
Služby v ceně
Nabídku služeb, které jsou zahrnuty do ceny zájezdu obdržíte po příjezdu do hotelu.
Služby za poplatek
Wi-Fi v lobby, billiard, sejf, klimatizace 6€/den, sejf 2€/den. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do ceny zájezdu obdržíte po příjezdu do hotelu.
Povolená hmotnost zavazadla
15 Kg zavazadlový prostor + 8 Kg kabina
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu Generali pojišťovna a.s., fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Pantour s.r.o., IČ 27929272 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.