Olhuveli Beach & Spa Resort

Olhuveli Beach & Spa Resort, Maledivy, Jižní Male Atoll, 21.7.2017, Plná penze
Olhuveli Beach & Spa Resort
Olhuveli Beach & Spa Resort (Hotel) starstarstarstar
Doprava letecky
Strava Plná penze
Letiště Praha
Odjezd -
Číslo zájezdu 110409323
49 320 Kč (-8 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Olhuveli Beach & Spa Resort
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Wellness
  • Sportovni aktivity
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Olhuveli Beach Resort & Spa
Ubytování
Olhuveli Beach & Spa Resort patří pro svoji luxusní výbavu a vynikající servis mezi mimořádně oblíbené maledivské destinace.
Poloha
Resort leží na jižním Malé atolu a je od letiště vzdálen asi 50 minut plavby motorovým člunem.
Naše mínění
Prvotřídní resort s luxusním ubytováním na úžasném ostrově, který Vás rozhodně nezklame.
Pro děti
Dětský bazén.
Zábava
Centrum vodních sportů a potápění, dále tenis, stolní tenis, volejbal, badminton, kulečník. Večerní zábavu zajišťuje diskotéka, živá hudba, živá představení a karaoke. Pro odpočinek těla i duše jsou zde sauna, parní lázeň, posilovna, dva bazény a lázně.
Stravování
All inclusive
Pláž
Písčitá pláž je okolo celého ostrova.
Vybavení
3 restaurace – japonská „Sakura“, mezinárodní „Laguna“ a „Sunset“, 3 bary, prádelna, hotelový lékař, internet a obchod se suvenýry a šperky.
Ubytování
V základní ceně je ubytování v pokoji deluxe s balkonem, koupelnou s fénem a toaletními potřebami, stropním větrákem, klimatizací, minibarem, telefonem, satelitní televizí a sejfem; dále je zde 8 luxusních plážových vil s venkovní koupelnou a terasou; 21 vodních vil, které mají navíc kávovar a CD přehrávač, 32 jacuzzi vodních vil a 5 Honeymoon vodních vil.
Cena zahrnuje
ubytování s plnou penzí na uvedený počet nocí (deluxe room), letenku (kalkulováno v optimální knihovací třídě), letištní a palivové taxy, vánoční galavečeře, silvestrovská galavečeře, asistenci místního zástupce, transfer rychlou lodí z/na letiště
Cena nezahrnuje
all inclusive
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je AIR MARINE Travel & Incentive s.r.o., IČ 24289825 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.