Parthenon Art

Parthenon Art, Řecko, Řecko pevnina, Olympská riviéra, Paralia, 14.9.2017, Polopenze
Parthenon Art
Parthenon Art (Hotel) starstarstar
Doprava letecky
Strava Polopenze
Letiště Praha
Odjezd -
Číslo zájezdu 110777523
14 400 Kč (-0 %)
TIP
LM
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Parthenon Art
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Parthenon Art Hotel
Kategorie hotelu: **
Poloha
menší hotel v řeckém stylu a řeckou výzdobou se nachází v rušné části letoviska Olympic Beach (Olympiaki Akti), nedaleko od moře a pěkné pláže. V okolí jsou kavárny, restaurace, taverny, bary, supermarkety, obchody se suvenýry i potravinami, kostel, součástí hotelu je i vlastní taverna. Rušná promenáda kolem pobřeží nabízí spoustu skvělé zábavy i výborného jídla. Ve vzdálenosti cca 500 m od hotelu je autobusová zastávka, odkud jezdí autobus (v sezóně 2016 vždy jen večer od 19:00-23:00 hodin) do sousedního střediska Paralia (jízdenka cca 1,20€, zakoupit ji lze přímo v automatu na zastávce), dále lze cestovat i známého střediska Katerini (jízdenka stojí cca 1,70€/jeden směr, v sezóně 2016 jezdil autobus celý den v hodinových intervalech). Ve středisku Katerini se každou sobotu konají typické místní trhy. V Katerini se dá přestoupit a pokračovat autobusem nebo vlakem do Thessaloniki. Pro příznivce procházek se dá hezkou promenádou podél pobřeží dojít z Olympic Beach pěšky do sousedního střediska Paralia. Zpestřením je i výletní vláček, který jezdí v hlavní turistické sezóně po 18. hodině v intervalu cca 30 minut ze střediska Olympic Beach do střediska Paralia (okružní jízda trvá asi 1 hodinu a jízdenka stojí 2,50€/osoba). Díky dlouhé promenádě je možnost ranního běhání nebo si lze půjčit kolo a poznat tak nejbližší okolí.
Sport a zábava
slunečníky a lehátka na pláži - podmíněno symbolickou konzumací v plážovém baru (nápoje/občerstvení v hodnotě cca 3€/osoba). V případě opuštění pláže (například přes oběd) může být po návratu vyžadována další konzumace. Vodní sporty na pláži za poplatek. Poblíž hotelu je půjčovna kol a čtyřkolek (za poplatek). V blízkosti letoviska Paralia se nachází vodní park/lunapark Kariba (www.karibawaterpark.gr).
Pláž
hotel leží cca 50 m od dlouhé písčité pláže s jemným pískem (přes silnici). Vstup do moře je pozvolný. Vhodné i pro seniory a neplavce. Na pláži je spousta barů a snackbarů, které nabízí pestrou paletu občerstvení.
Kapacita
celková kapacita tohoto třípatrového hotelu je 27 pokojů v typickém řeckém stylu (1-, 2lůžkových, bez možnosti přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, trezorem, balkónem s výhledem na letovisko, okolí, vnitrozemí nebo směrem k moři. Ubytování pro jednu osobu je ve standardním dvojlůžkovém pokoji s neobsazeným lůžkem. Pokoje v 1. patře jsou s manželským dvojlůžkem vhodným spíše jen pro mladší páry, ve vyšších patrech jsou pokoje s 2 spojenými lůžky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Služby
malá recepce, restaurace s venkovní terasou. Wifi v celém areálu hotelu zdarma. Upozorňujeme, že v hotelu není výtah. Hotel umožňuje platbu za individuálně doobjednané služby na místě platební kartou, jen pokud je celková hodnota vyšší jak 10€.
Stravování
formou polopenze plus. Snídaně - formou kontinentálního bufetu, večeře - výběr z opravdu pestrého jídelního lístku - k dispozici je i v češtině (na výběr je vždy salát, hlavní chod s přílohou, dezert - obvykle bývá jen sezónní ovoce). K večeři je v ceně točené místní pivo 0,25l nebo sklenička vína 0,25l nebo sklenička 0,25l nealkoholického nápoje. Předem si lze zakoupit PLNOU PENZI (servírované obědy s nápoji - stejné jako jsou podávány během večeří) - viz ceny na našem webu. Balíček místo snídaně lze objednat do 19:00 hodin předešlého dne (např. účast na fakultativním výletě nebo individuální program).
Hlavní výhody vybrané kapacity
Mnoho možností nákupů Nápoj u večeře v ceně Výběr večeře z pestrého jídelníčku
Www stránky hotelu
www.hotel-parthenon.gr
Facebook
https://www.facebook.com/PARTHENONARTHOTEL?fref=ts
Popis letoviska
Jako Olympic Beach bývá označována rekreační oblast v okolí turistického střediska Olympiaki Akti. Rozprostírá se podél pobřeží omývaného Thermajským zálivem, kam návštěvníky přitahuje především dlouhá široká písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, oceněná modrou vlajkou. Panorama je zde dotvářeno impozantním pohořím Olymp. Centrum oblasti, městečko Olympiaki Akti, nabízí možnosti nákupů i zábavy. Za dalším vyžitím je možné se vydat do rušnějšího sousedního letoviska Paralia s množstvím obchodů se suvenýry, klenotnictvím, nespočtem restaurací a taveren, vyžitím pro děti i noční zábavou.Vypůjčeným automobilem nebo místní hromadnou dopravou lze cestovat do okolních letovisek i například do Thessaloniki, druhého největšího města Řecka. Neměli byste vynechat také jednu z nejnavštěvovanější atrakcí této oblasti, kláštery Meteora. Delší cesta bude odměněna nezapomenutelnými výhledy na kláštery zbudované na vysokých skalách, jakoby se vznášející. Pláž: písečná Vzdálenost od Thessaloniki: cca 105 km Orientační doba transferu z letiště: cca 1 hodina 25 minut Hodnocení oblasti: oblast s dlouhou širokou pláží s možností výletů
Cena zahrnuje
letenku Praha – Thessaloniki – Praha, letištní taxy na letišti v Praze a v Thessalonikách, bezpečnostní letištní taxy, palivovou taxu, emisní příplatek, transfer letiště – letovisko – letiště, 7/10/11x ubytování, 7/10/11x stravování stravování dle popisu v katalogu, výše uvedený program, česky mluvícího delegáta, komplexní cestovní pojištění, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety, vstupy a místního průvodce.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Venus Trade and Tours s.r.o., IČ 17049415 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.