Patatran Village

Patatran Village, Seychely, ostrov La Digue, 21.7.2017, Snídaně
Patatran Village
Patatran Village (Hotel) starstarstar
Doprava letecky
Strava Snídaně
Letiště Praha
Odjezd -
Číslo zájezdu 117338741
46 290 Kč (-0 %)
TIP
Tento termín byl vyprodán. Další termíny najdete v detailu hotelu: Patatran Village
50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní

Kategorie hotelu: ****
Poloha
​Tento hotel je složený z pohodlných bungalovů umístěných na skále na severovýchodním pobřeží ostrova La Digue, přímo nad Indickým oceánem, zajišťující veškeré soukromí a nabízející nádherný výhled na křišťálově průzračné moře a na sousední ostrovy.
Sport a zábava
​Hosté se mohou věnovat šnorchlování, potápění, objevování ostrova pěšky či na kole nebo se vydat na vyhlídkovou plavbu na sousední ostrovy (Grand Soeur, Marianne, Ile Cocos...)
Cena za jednu osobu zahrnuje
Leteckou dopravu Praha – Seychely – Praha v nejnižší knihovací třídě, 7/10/12x ubytování ve vybraném typu dvoulůžkového pokoje s vybranou stravou, transfery letiště-hotel-letiště, asistenci anglicky hovořícího delegáta, letištní taxy a bezpečnostní taxy.
Cena nezahrnuje
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu,pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
Vybavení hotelu
V hotelu jsou hostům k dispozici 2 restaurace nabízející místní speciality a jednou týdně kreolský večer s typickým seychelským folklórem a hudbou, bar, bazén, půjčovna jízdních kol, wifi připojení k internetu na recepci, půjčovna vybavení na šnorchlování, trezor na recepci.
Vybavení pokoje
Hotel disponuje několika typy pokojů, které jsou standardně vybavené balkonem nebo terasou, koupelnou/WC, klimatizací, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů a kabelovou TV.​
Stravování
​Snídaně formou bufetu, možnost dokoupení polopenze.
Pláž
Krásná písečná pláž hned u hotelu. Možnost zapůjčení plážových osušek na recepci.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/199 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Snail Travel International a.s., IČ 28481020 .V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.
CK
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.