TO NEJLEPŠÍ Z JAPONSKA

Exotika
To nejlepší z Japonska - Japonsko
To nejlepší z Japonska
To nejlepší z Japonska (Hotel)
Doprava letecky
Strava Snídaně
TIP
Cena za jednu osobu zahrnuje
Optimální letenku v ekonomické třídě Praha – Tokio, Ósaka – Praha (lze sestavit dle individuálního přání) Veškeré letištní taxy a poplatky Shuttle “door to door” Narita International Airport – hotel Transfer z centrální stanice Kjóta na letiště Kansai linkou Haruka – Kansai Area Pass Vlaková jízdenka z Tokia do Kjóta vlakem nejnovější soupravou NOZOMI 3 x ubytování se snídaní ve dvoulůžkovém pokojí v hotelu 3* v Tokiu 3 x ubytování se snídaní ve dvoulůžkovém pokojí v hotelu 3* v Kjótu Pojištění CK proti úpadku dle zákona 159/99 Sb
Cena nezahrnuje
Stravování kromě snídaní Vstupy do památek Místní dopravu v Tokiu, Kjótu či Ósace (tramvaje,metro,autobus, apod.) Fakultativní výlety Vlakové jízdenky kromě těch, které jsou vypsány “cena zahrnuje” Pojištění léčebných výloh Případný příplatek za jednolůžkový pokoj (na vyžádání v CK)
1.DEN
Praha – Tokio Odlet z Prahy či jiného evropské města do Tokia.
2.DEN
2.-4.den Tokio 3 dny v Tokiu je absolutní minimum, abyste byli schopni poznat atmosféru města. Pokud chcete těchto tří dnů využít co nejvíce, doporučujeme Vám strávit jeden z prvních dnů prohlídkou Tokia, kde navštívíte jeho nejpopulárnější atrakce. Je to efektivní způsob jak obsáhnout co nejvíce a ušetříte tím mnoho času v porovnání s tím, kdybyste chtěli všechna místa navštívit sami veřejnou dopravou. Zbývající 2 dny byste se měli snažit více vstřebat atmosféru této obrovské asijské metropole a navštívit „Elektrické město“, chrám Asakusa, prohlédnout si moderní mrakodrapy se spoustou neonů v oblasti Šibuja a strávit večer v Roppongisu s pulzujícím rušným nočním životem.
4.DEN
4.-6.den Kjóto “ Kjóto je považováno za centrum japonské kultury a přestože je to dnes moderní město, v mnoha směrech je stále velkým kontrastem k Tokiu. ” Z tokijského Centrálního nádraží se Šinkansenem dopravíte do stanice Kjóto. Cesta je přibližně 600 km dlouhá a trvá asi 2,5 hodiny. Pokud si cestou chcete prohlédnout horu Fudži, sedněte si u okének vpravo, horu uvidíte po cca 40 minutách jízdy. Kjóto je považováno za centrum japonské kultury a přestože je to dnes moderní město, v mnoha směrech je stále velkým kontrastem k Tokiu. Tokio a Kjóto mají zcela rozdílnou historii – Tokio bylo založeno před 400 lety politickými a vojenskými špičkami země a brzo bylo obydleno lidmi ze všech koutů Japonska a všech sociálních vrstev. Malá rybářská vesnice se tak velmi rychle stala kvetoucí metropolí s více než milionem obyvatel.
7.DEN
Kjóto – Praha odlet z Ósaky do Prahy.
Poznámka
Individuální poznávací zájezd.

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.